Коломийська Центральна районна лікарня отримала нове медичне обладнання

news-image: Коломийська Центральна районна лікарня отримала нове медичне обладнання
В рамках програми “Заради життя” благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” закупив для дитячого відділення Коломийської Центральної районної лікарні нове медичне обладнання, а саме — стерилізатори для знезараження виробів медичного призначення.

Основне завдання стерилізатора — це знищення всіх форм бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, в тому числі спороносних, за допомогою створення високої температури всередині камери. Загальна вартість стерилізаторів — понад 230 тис.₴ До цього часу в медичному закладі використовувалось “морально застаріле” обладнання. Об этом сообщает zona-ato.in.ua со ссылкой на СМИ.

Передача медичного обладнання відбулась 15 листопада у приміщенні Коломийської Центральної районної лікарні.

“Ми, як тільки дізнались, що є така можливість співпраці з фондом “Допомагати просто!” через ПриватБанк, одразу ж звернулись. І, чесно кажучи, не розраховували на миттєву відповідь і тим більше — на позитивний результат, — говорить головний лікар дитячої лікарні Олег Токарчук. — Ми давно співпрацюємо з ПриватБанком по зарплатному проекту і дуже втішені, що і таким чином змогли підставити один одному своє плече допомоги”.

“Ці стерилізатори для лікарні були закуплені завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітників ПриватБанку. Жертвуючи посильні суми, вони дарують здоров’я, а деколи — й життя, мільйонам українців. Ми щиро дякуємо усім, хто долучається до благородної справи. Допомагати просто — і клієнти банку щодня доводять це”, — зауважив директор Прикарпатського РУ ПриватБанку Юрій Акуленко.

ПриватБанк спільно з фондом “Допомагати просто!” закликають всіх небайдужих приєднатися до їхнього проекту. Перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Інтернет-банку Приват24 і в мобільному додатку. Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/kolomyyska-centralna-rayonna-likarnya-otrymala-nove-medychne-obladnannya.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 35 канал Тернополь - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top