Столичні вулиці почали прикрашати до Нового Року

Столичні вулиці почали прикрашати до Нового Року

КИЇВ. 26 листопада. УНН. У центрі Києва почали прикрашати вулиці до Нового Року, передає кореспондент УНН. Об этом сообщает ord-02.info со ссылкой на СМИ.

Зокрема, біля Михайлівської площі встановили більше п’яти великих іграшок. Найбільша з них — новорічний олень, котрий дуже подобається дітям та їх батькам.

Кореспонденти УНН поцікавились у киян чи до вподоби їм нові іграшки та чи варто стільки коштів витрачати на прикраси під час бойових дій на сході, проте більшості містянам такі декорації подобаються.

“Цікаве, гарне. Кожний день з онучкою приходимо і з’являється щось нове. Найбільше нам сподобався олень у навушниках і шарфі. Чекаємо коли з них знімуть плівку і сподіваємось, що к Новому Року буде ще ліпше,” — розповіла жителька Києва.

Нагадаємо, що цьогорічна головна ялинка країни має прибути до столиці орієнтовно 3 грудня..


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1700827-stolichni-vulitsi-pochali-prikrashati-do-novogo-roku”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 35 канал Тернополь - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top