Депутати Миколаївської облради думають виділили кошти на реконструкцію обласного шахового клубу – якщо міськрада згодиться на співфінансування

22555093_1677130889028211_6152851820614928007_n Об этом сообщает intb.in.ua со ссылкой на СМИ.


Питання обговорювалося на засіданні постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.В роботі комісії взяли участь голова обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи.


В ході засідання комісії було порушено питання виділення коштів на реконструкцію обласного шахового клубу. З відповідною заявою до обласної ради звернулися миколаївські шахісти. Згідно з рекомендаціями постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій обласній державній адміністрації рекомендовано виділити кошти на реконструкцію будівлі у 2018 році. В свою чергу заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір висловив невдоволення формулюванням. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко наполягала на необхідності все ж таки пошуку коштів і реалізації робіт у 2018-му.


«Питання у 2017 році полягало у тому, що невчасно був виконаний проект. Мене особисто інформував заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, що заминка виникла через несвоєчасно виконаний проект. Тому ці кошти ми не звмогли освоїти. І зробити вчасно ремонт. Особисто я декілька разів зустрічалась із проектантами, представниками шахової школи. І у травні місяці була експертиза. тоді іще кошти були. На мою адресу надійшло звернення. Шахістів турбує протікання даху, пліснява на стінах, проблеми із фундаментом. Я не бачу проблеми подати цей проект на ДФРР»,- наполягала Вікторія Вікторівна.


Голова постійної депутатської комісії Федір Барна запропонував звернутися до депутатського корпусу міської ради, виконуючого обов`язки міського голови з пропозицією співфінансування. Аналогічної думки притримується депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков.


«Звичайно можна попросити і співфінансування. Ймовірно, це буде правильно. Я хочу акцентувати і підкреслити наступне. Нам, як жителям Миколаївщини, на відміну від тих, хто тут не проживає, вирішення цього питання є дуже важливим. Шаховий клуб є гордістю регіону. Кращі шахісти України є уродженцями Миколаївської області. Тому це питання — надважливе. І не лише у соціальному, але й у плані престижу»,- наголосив Ілля Рєзніков. У результаті Федір Барна — голова постійної комісії — запропонував у рекомендаціях обов`язково окреслити пошук коштів обласного бюджету у межах фінансового ресурсу і звернутися до міської ради з пропозицією співфінансування цього напрямку, — повідомляє офіційний сайт Миколаївської обласної ради.


Читайте також: Зданию областного шахматного клуба нужен ремонт. СрочноДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/deputati-mikolayivskoyi-oblradi-dumayut-vidilili-koshti-na-rekonstruktsiyu-oblasnogo-shahovogo-klubu-yakshho-miskrada-zgoditsya-na-spivfinansuvannya/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 35 канал Тернополь - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top