Для майже 60% населення першочерговою є антикорупційна реформа

630_360_1444655121-1174-foto-arvolynuaМайже 60% населення вважають антикорупційну реформу першочерговою в Україні. Об этом сообщает newsdale.in.ua со ссылкой на СМИ.Про це йдеться в оприлюднених під час прес-конференції в понеділок результатах дослідження «Реформи в Україні: громадська думка населення», проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року, повідомляє кореспондент Укрінформу.


На запитання, які з реформ, на думку респондентів, є першочерговими, 59,5% опитаних висловилися за проведення антикорупційної реформи. Далі за рівнем значущості, на думку респондентів, охорона здоров’я — 44,3%, пенсійна реформа та реформа системи соціального захисту — 35,8%, реформа органів правопорядку (судів, прокуратури, міліції) — 33,8%, люстрація чиновників (перевірки та можливі звільнення) — 22,2%, реформування армії, зміцнення обороноздатності — 21%.


У той же час 58,1% респондентів було важко визначити, яка з реформ в Україні здійснюється успішно.


Водночас, як зазначається в дослідженні, 9,1% визнали успішною пенсійну реформу, 5% — освітню реформу та 5% — реформування армії.


Читайте також: Николаевщина на марше за импичментДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/dlya-majzhe-60-naselennya-pershochergovoyu-ye-antikoruptsijna-reforma/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 35 канал Тернополь - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top