Ціну на газ для українців знизили ще на 21,4%

Вартість поставок природного газу для населення і виробників тепла в травні знизилася на 21,4%.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Вона складе 2,276 грн/куб. м без ПДВ, транспортування магістральними та розподільними газопроводами та націнки газзбутів (в квітні газ коштував 2,897 грн/куб. м), повідомляється на сайті НАК "Нафтогаз України".

Ціну на газ для українців знизили ще на 21,4%

Зазначається, що з початку року ПСО-ціна впала на 51%, а в порівнянні з травнем 2019 року – на 62%.

"Світова економічна криза викликала рекордне падіння цін на всі види енергоносіїв, в тому числі на природний газ. За даними аналітиків НАК, в травні ціна газу в Європі досягла історичного мінімуму за останні 10 років. В Україні на ціну чинить додатковий тиск високий рівень заповнення підземних сховищ газу, де, завдяки ґрунтовній підготовці до попереднього опалювального сезону і теплій зимі, накопичився фактично річний обсяг видобутку газу державою – 17,5 млрд куб. м", – підкреслили в" Нафтогазі ".

Глава компанії Андрій Коболєв додав, що цінова ситуація на ринку сприяє намірам уряду лібералізувати ринок газу для населення з 1 липня цього року.

"У міжопалювальний сезон передумов для зростання цін менше, ніж в холодну пору року. Історично низькі ціни, великі запаси газу в європейських і українських сховищах і літній період — все це дозволить зробити плавний і безпечний перехід для українських споживачів до вільного ринку", – зазначив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кабінет міністрів зобов’язав "Нафтогаз" до 1 липня продавати блакитне паливо українцям за регульованим тарифом.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ціна на газ" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/tsinu-na-gaz-dlya-ukraintsiv-znizili-sche-na-21-4.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 35 канал Тернополь - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top